Πέμπτη 23 Νοεμβρίου 2017

Σκόραρε στο γήπεδο και... στη ζωή (ΒΙΝΤΕΟ & ΦΩΤΟ)

Ο Ράιαν Κόλκλαφ σκόραρε δύο τέρματα στη νίκη της Γουίγκαν επί της Ντόνκαστερ με 3-0 και στη συνέχεια έγινε αλλαγή, ώστε να δώσει το παρών στη γέννηση του δεύτερου γιου του.

O Ryan Colclough έπαιζε βασικός στην αναμέτρηση της Γουίγκαν με την Ντονκαστερ αλλά τον ενημέρωσαν ότι η γυναίκα του γέννησε.

Πέτυχε δύο γκολ για την ομάδα του και έφυγε σφαίρα για το μαιευτήριο για να υποδεχθεί το νέο μέλος της οικογένειας του.

Ο εξτρέμ της Γουίγκαν, Ryan Colclough, πέτυχε δύο τέρματα στη νίκη της ομάδας του επί της Ντονκαστερ και στο 58ο λεπτό της αναμέτρησης ο προπονητής του τον απέσυρε και εκείνος πήρε το δρόμο για το μαιευτήριο.

Ο λόγος; Στην ανάπαυλα του ημιχρόνου τον ενημέρωσαν ότι η γυναίκα του έφερε στον κόσμο ένα υγιέστατο αγοράκι.